Sídlo:
HIGHTECH PRODUCTION, s.r.o.
Dukelských hrdinů 617/56,
Praha 7 - 170 00
Česká Republika - Evropa

+420 607 607 300Telefon:

Jestliže chcete dosáhnout jedinečnosti, můžete ji dosáhnout už dnes. Od této vteřiny neodvádějte nic jiného, než jedinečnou práci.

Thomas Watson

V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozice Výroba elektronických výrobků a Obchodní zástupce.

Výroba elektronických výrobků

  • Náplň práce:

    Montáž a kompletace malých elektronických výrobků či jejich částí
    Pájení (SMD i klasické součástky) a šroubování jednotlivých komponentů
    Zajištění plynulosti výroby
    Dodržování technologických postupů
    Kontrola kvality odvedené práce

  • Požadujeme:

    Manuální zručnost, pečlivost a pracovitost
    Předchozí zkušenosti s pájením elektronických součástek podmínkou
    Dobrý zdravotní stav, dobrý zrak
    Výuční list v jakémkoli oboru, na konkrétní věci Vás zaučíme
    Znalost návrhů a testování elektrických obvodů výhodou
    Elektrotechnické vzdělání výhodou

  • Nabízíme:

    Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
    Pracovní doba Po-Pá, 9:00 - 17:30
    Budete se podílet na výrobě celosvětově uznávaných produktů
    Firemní benefity (mobilní telefon, občerstvení na pracovišti)
    Obědy zdarma, roční kupon na MHD zdarma
    Práci v dostupné lokalitě (Praha 7 hned vedle Výstaviště a Stromovky)
    Práci v zavedené společnosti
    Nástup dle dohody nebo ihned

Pokud splňujete uvedená kriteria, zašlete svůj strukturovaný životopis na email , do předmětu uveďte Práce - výroba.

Obchodní zástupce

    Středoškolské vzdělání ukončené maturitou, spolehlivost, čestnost a ochotu pomáhat lidem.

  • Nabízíme:

    Provize z prodeje pro český trh ojedinělých produktů, časovou flexibilitu, vysoké bonusy pro ty nejlepší obchodníky a férové jednání.

  • Vhodné i jako práce z domova nebo brigáda, vítáme jak zkušené obchodní matadory, tak čerstvé absolventy i maminky na mateřské dovolené.

Pokud splňujete uvedená kriteria, zašlete svůj strukturovaný životopis na email , do předmětu uveďte Práce - obchod.